Tinkap

Satış ve Kaplama Danışmanlık: +90 532 334 48 49

Satış: +90 534 083 70 80

Muhasebe: +90 536 434 79 60

Hakkımızda

Tinkap Kısa Tanıtım Video Overlay Image
Videoyu oynat

Ne Yapıyoruz?

Tinkap Yüzey İşlemleri A.Ş. 1994’ten itibaren İstanbul/Türkiye’de sert seramik ince film kaplama (PVD) alanında endüstriye hizmet vermeye başlamıştır. Stabil, yüksek kalite PVD kaplamalar sunan Tinkap, 2005 yılında Uluslararası alanda yüzey işlemleri ve kaplamalar sunan İsviçre menşeili Ionbond ile ortaklık kurarak kaplama tesisini ayırmıştır.

Sektörel ihtiyaçları farkederek kesici takım yüzey işlemleri ve kesme köşesi hazırlama, üzerine yoğunlaşan Tinkap, yüzey temizleme ve köşe radyus verme işlemlerini yapan Pardus Drag Finishing makinalarının üretimine ve know-how’ını geliştirmeye başlamıştır. 2007 yılından itibaren Drag Finishing makinaları üreten firmamız, uluslararası arenada 150’den fazla firmaya Yüzey İşlem Makinaları ile çözüm sunmaktadır.

25 yılı aşkın tecrübesi ve yüzey teknolojileri hakkında bilgi birikimiyle, kendini tüm dünya endüstrisine kanıtlamış olan firmamız %100 yerli üretim olan makinalarıyla Kesici Takım, Otomotiv, Havacılık, Kuyumculuk, Medikal, İlaç Üretim sektörlerine çözüm sağlamakta olup, yüzey işlem teknolojileri alanında da Danışmanlık hizmetini sürdürmektedir.

Kurucumuzdan

“20 senelik tecrübe, 1 senelik tecrübenin 20 kez tekrarı değildir”
1994’ten itibaren Tinkap firması ile Kesici Takım ve Form Kalıplarına PVD Kaplama hizmetleri veren Kemal Tokmanoğlu, PVD sektörünün önde gelen firmalarından Ionbond ile Tinkap’ın birleşmesinden sonra, sektördeki yüzey işlem makinası ihtiyacını da farkederek Tinkap ismiyle Drag Finishing makinaları üretimine 2007 yılında başlamıştır. Sahip olduğu know-how ve hiç bitmeyen gelişim isteğiyle, müşterilerine asla müşteri olduğunu hissettirmez ve onların da gelişimi için adeta bir danışman olur.
Tinkap Kurucu Foto

Kadromuzla Tanışın

Tecrübeli, işine hakim ve yaptığı işin her zaman arkasında duran kadromuzla;
Yüzey İşlem Makinalarımızla tanıştığınızdan itibaren; kurulum ve satış sonrası süreçlerinde hiçbir sorun yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz!

Tinkap Kadro