Tinkap

Satış ve Kaplama Danışmanlık: +90 532 334 48 49

Satış: +90 534 083 70 80

Muhasebe: +90 536 434 79 60

Servisler

Yüzey İşlem Çözümleri

Sürekli gelişen know-how birikimi, dayanıklı makineleri ile Tinkap yüzey işlem teknolojilerine yenilikçi çözümler sunuyor. Firmanızı Drag ve Stream Finishing teknolojileri ile donatırken size müşteri olarak değil, performans gelişimini beraber sağlayacağımız partnerimiz olarak görüyoruz. Tecrübe ve gelişimin buluşmasıyla sadece makine tedarikçiniz değil, yüzey teknolojileri danışmanınız olmaya talibiz!

Parça Üretimi

Gelişmiş üretim hattımızda yüzey işlem makinalarımızın parçalarını yüksek kalite ve hassasiyet içerisinde üretiyoruz. Stoklu ürünlerimiz,planlı ve hassas üretimimiz ile en hızlı yedek parça sağlayan tedarikçiniz olacağımıza emin olabilirsiniz. Bunun dışında her türlü özel parça üretiminizde de kalite, tecrübe ve Tinkap logolu ürünlerimizle yanınızdayız.

Bakım ve Özel Hizmetler

Tinkap olarak Drag Finishing ve Stream Finishing makinalarımızın ve ürettiğimiz her ürünün sunacağımız periyodik bakım hizmetleri ile çok daha uzun süre herhangi bir ani aksaklık çıkarmadan çalışacağını biliyor ve tavsiye ediyoruz. Tecrübeli ve kalifiye çalışanlarımız ile bakım servislerimiz dışında kaynak, özel üretim parçalar ve sistem geliştirme konusunda alternatiflerimize ulaşabilirsiniz

Sektörel Çözümler

Kesici Takımlar

Kesici takımlarınızın ömrü ve performansı üzerinde en az hammadde ve üretim kalitesi kadar önemli olan köşe hazırlama ve yüzey polisajı işlemlerinizde tamamen otomatik Drag Finishing ve Stream Finishing makinelerimizle insan faktöründen kurtularak homojenliği ve kaliteyi yakalayabilirsiniz. Karbür ve HSS tüm takımlarınızdaki köşe yuvarlama, çapak alma, polisaj ve kaplama sonrası droplet alma işlemleriniz için Tinkap Drag ve Stream Finishing makinaları en uygun çözümdür.

Medikal Parçalar

Diz ve Kalça implantlarınızı farklı medyalarla sürdürdüğümüz prosesler sonucu ayna parlaklığına ulaştırıyor, firmanızı hem homojen kalite ile donatıyor hem de insan faktörü sonucu oluşabilecek diğer sorunlardan kurtarıyoruruz. İnsan vücuduna girecek bu parçalarda yüzey pürüzlülüğü değerlerinin ne kadar düşük olması gerektiğini biliyor ve size sistemimizi hazır proseslerle teslim ediyoruz.

İlaç Zımba ve Kalıpları

İlaç Zımba ve Kalıpları

İlaç tabletlerini basmak için kullanılan zımbaların ve bunların karşılığı olan kalıpların her prosesten sonra polisaj işlemine tabi tutulması gerektiğini biliyoruz, bu işlemi en kolayca, hızlı ve homojen şekilde yapabilmeye çözüm olarak Pardus Pharma Drag Finishing serisini geliştirerek ortaya etkili bir çözüm sunuyoruz. Organik (Ceviz Kabuğu Bazlı) ve İnorganik (Plastik bazlı) medya çeşitlerimizle her türlü talebinizi karşılayabiliriz.

Form Kalıpları

Form Kalıplarınızın çapak alma , polisaj , parlatma ve kaplama sonrası yüzey temizleme işlemleri için özel uyum paketleri hazırlayacağımız Drag Finishing makinalarımızdan size uygun olanı seçerek işlemlerinizi hızlıca ve standart bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Aksesuarlar

Aksesuarlar

Her türlü metal ve alaşımdan yapılmış armatür,kapı kolu, beyaz eşya parçası gibi aksesuarlarınızın çapak alma, polisaj, yüzey temizleme veya eskitme gibi işlemlerinizi ihityaç duyulan rakamlara göre önereceğimiz Drag Finishing makinalarımızda yapabilir ve kaliteli sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Havacılık

Havacılık

Nikel alaşımlı çelik ve titanyum malzemenin sıkça kullanıldığı havacılık sektöründe yüksek oranda köşe yuvarlama gerektiren karbür takımlarınızın bu işlemlerini Drag ve Stream Finishing makinalarımızda geliştirebilir, uzun yıllardır tedarikçisi olduğumuz havacılık sektöründe sahip olduğumuz know-how’dan faydalanabilirsiniz. Ayrıca özel parçaların çapak alma ve polisaj işlemleri için de sistemlerimizin uygunluğu ile insan faktörünün oluşturabileceği olumsuz etkenlerden kurtulabilirsiniz.

Otomotiv

Otomotiv

Takım, Takım Tutucu, Azdırma Çakıları, Broşlar ve diğer parçalarınızın yüzey hazırlama işlemleri için Tinkap Drag Finishing makinaları etkileyici çözümler sunacaktır.

Takım Tutucu

Takım Tutucular

ISO , BT , ER vb. Gibi takim tutucu sistemleriniz ve hava çeliği insert tutucu gövdelerinin çapak alma ve polisaj işlemleri için size önereceğimiz XL ve İki İstasyonlu Drag Finishing modellerimizle üretim sonrası yüzey işlemlerinize yeni soluklu bir çözüm edinebilirsiniz.